şehirler arası nakliyat

Menderes Şehirlerarası Nakliyat

İllerarası nakliyat, bölgesel nakliyata göre daha geniş mesafeli transfer biçimidir. Nakliye anlamında farkları yoktur. İller arası nakliyatta mesafe oldukça fazladır. Bu nedenle, sözü edilen gaye doğrultusunda sevk edilecek nakliye araçlarının uzak mesafelere dayanıklı ve güvenli yapıda bulunması gerekmektedir. Kuruluşumuzun yararınıza sunduğu iller arası nakliye kamyonları, dayanıklı ve darbe önleme niteliklidir.

Şehirler Arası Taşıma Ne manaya gelmektedir? Nasıl Yapılmaktadır?

Çağımız nakliyat tekniklerinin gelişmesiyle, çelik kasalı araçların konforu ve sağlamlığı yükselmiştir. Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinde, en iyi taşıtları kullanan kuruluşumuz, seri ve sağlam taşıma etkinlikleri uygulamaktadır. Ülkemizin tümüne şehirlerarası taşıma hizmetleri sunan şirketimiz, vatandaşlarımızın taşınma taleplerine en iyi şekilde cevap sunabilmek adına, gerekli olacak tüm koşulları icra etmektedir. İllerarası evden eve taşımacılık işlemlerinde, deneyimli elemanlar görevlendirilir. Bununla beraber şirketimizin kullandığı benzersiz bir işleyiş sayesinde son derece hassas lojistik işlemleri gerçekleşmektedir.

İllerarası Taşıma Kapsamı?

Ekpertiz aşamasıyla nakliye süreçleri başlar ve lüzumlu olan araç, eksper raporu ile saptanır. Anlaşmadan sonra ev eşyaları ve elektronik aygıtlar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir ev eşyalarının özel şekilde paketlenmesi ve diğer taşınacak materyalin paketlenmesi aşamasından hemen sonra, asansör kullanılarak çelik kasalı taşıma aracına, evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada ağır ve sağlam eşyalar istiflenir ve sonrasında hassas ev eşyaları indirilir.

Kapalı kasalı araçlarımızın hassas eşya nakli hizmeti nedeniyle özel çerçevede üretilmesiyle, illerarası nakliyede ev eşyası emniyeti tam olarak temin edilmektedir.

İşletmemiz adına Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması temel amacımızdır.

İller arası taşıma hizmetlerinde, eşyaların paketlenmesi ile kılıflama süreçleri kendine hastır. Uzun mesafelerin sorunlarıyla taşınılacak yörenin fiziksel durumu düşünülür ve bunlara göre ambalajlama işlemleri neticelendirilir. Paketlemeden sonraki aşamada araç içi istifleme süreci yapılır. Dikkatlice uygulanılan paketleme ve istif sayesinde eşyalar hasar almamaktadır. İllerarası nakliye için mecburi olan bütün belgelerimiz vardır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan bireylerdir. Firmamızın ve elemanlarımızın sahip bulunduğu yetki belgeleri sayesinde, güzergahta çıkacak bütün resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden önlenmiştir. İşletmemiz tüm aşamalarda tedbirli hareket etmektedir.

İller arası nakliyat ücretleri, taşınılacak yörenin uzaklığı, çelik kasa taşıma aracının soğutuculu olması, talep edilen ek hizmetler ve taşıma aracının kapasitesi gibi şartlara bağlıdır. Kurumumuz, şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde son derece ekonomik bir kapsamda fiyatlandırma yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Menderes Kardeşler Taşımacılık Hakkında Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Tarık DOĞAN

  Menderes'te asansörlü nakliye yapan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Nakliyat şirketinin diğerlerine nispeten daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve evimin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmadan Şemseddin bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problemle karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar tahribat almadı. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Menderes'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülşen YÜCEL

  Bir öneri sonucunda Menderes Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşımacılık işletmesinden beklenilen şekilde vazifelerini yerine getirdiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir biçimde taşıma işlemini yaptılar ve arızasız bir halde ev taşıma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Azra İNCE

  Kardeşler Nakliyat'la dairemi Menderes'ten İzmir'e taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma hususunda ciddi bir kurum. Adeta kusursuz bir organizasyonları var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi güzel bir şekilde ambalajladılar. Özenli ve düzenli hizmet sundular. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.