Ofis Taşıma

Menderes Ofis Taşıma

Firmamız Menderes Büro Nakliye kurumları içinde sağlam organizasyon yapısı ve ayrıca koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla öncü konumundaki bir organizasyondur.

İş yeri taşıma hizmetleri diğer nakliye tiplerinden farklı bir tarzda daha çok titizlik ve deneyim gerektiren bir nakil işidir.

İşyerinizin nakledilmesi hakkında kuruluşumumuza güvendiğinizde öncelikle taşıma uzmanımız adresinize gelir ve işyerinizde olan eşya ve malzemelerinizi analiz eder. Analiz işlemi bitiminde nakliye planı çıkartılır.

Taşıma günü nakliyenin daha seri ve zahmetsiz olması nedeniyle bürodaki eşyalar sınıflarına ayrılarak nakledilir. Belgelerin olduğu dolaplar ve mobilyaların sökülümleri nispeten hızlı olması gayesiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. Tüm büro eşyaları avrupadan getirttiğimiz balonlu naylonlara sarılarak paketlenir. Dosya ile masa aksesuarları kolilere konulmak suretiyle üzerine odada çalışan kişinin ve odanın adı yazılarak karışıklıkların önüne geçilir.

Firmamız işyeri taşımacılık hizmetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir.

Menderes Ofis Taşımacılığı alanında senelerdir önder konumunu koruyan işletmemiz Kardeşler Taşımacılık, güven ve profesyonellik ile birey ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Menderes Kardeşler Taşımacılık Hakkında Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Tarık DOĞAN

  Menderes'te asansörlü nakliye yapan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Nakliyat şirketinin diğerlerine nispeten daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve evimin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmadan Şemseddin bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problemle karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar tahribat almadı. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Menderes'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülşen YÜCEL

  Bir öneri sonucunda Menderes Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşımacılık işletmesinden beklenilen şekilde vazifelerini yerine getirdiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir biçimde taşıma işlemini yaptılar ve arızasız bir halde ev taşıma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Azra İNCE

  Kardeşler Nakliyat'la dairemi Menderes'ten İzmir'e taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma hususunda ciddi bir kurum. Adeta kusursuz bir organizasyonları var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi güzel bir şekilde ambalajladılar. Özenli ve düzenli hizmet sundular. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.