evden eve nakliyat

Evden Eve Taşıma Faaliyetleri

Evden eve taşımacılık operasyonları, ev eşyası transferi etaplarının, mobilya, elektronik araçlar yahut diğer eşyaların hasar görmemesi gerekçesiyle gereken düzenlemelerin organize edilmesi kapsamında, planlanarak yerine getirilmesidir. Taşınacak malzemelerin toplanması, ambalajlanarak ziyan olasılığına karşın tedbir alınması, kamyon veya kamyonetle ile gidecekleri eve taşınıp istenilen alanlarına yerleştirilmesi işlemlerini içine alır.

Evden Eve Taşıma Ne Anlama Gelmektedir? Nasıl Yapılır?

Evden Eve Nakliyat, evinizde var olan eşyaların yeni mekana transferinde, evinizde bulunan eşyaların zarar görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, tecrübeli bir kadro tarafından sökme ve kurulum işlemlerinin de yerine getirildiği uzman bir taşıma sistemidir.

Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri

Evden Eve Nakliyat sadece evde bulunan eşyaların taşınması şeklinde icra edilebileceği gibi, taşınılacak olan evde tüm mobilya, malzeme ve eşyaların oturum düzenine hazırlanması biçiminde de yapılabilmektedir.

Ev veya ofis eşyalarının hasara izin verilmemesi gayesiyle, bulundukları durumda demonte süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek başka bir eve taşınması ile yeniden kurulmaları ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık süreçlerinin esasını oluşturmaktadır.

Taşıma işleminin en kayda değer etabı ve unsuru statüsüne gelen evden eve taşıma, işinin gerçekten mahiri bir şirket tarafından uygulanmadığı durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü uygun olmayan çaresizliklere yol açabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için verdiğiniz şirketin, alanında mütehassıs ve tecrübeli bir ekibi, çelik kasalı evden eve nakliye kamyonları ve sağlam kurumsal yapısı ile güvenilen bir kurum olması zorunludur.

Evden eve nakliyat sektöründe aslen lüzum atfedilmesi gereken unsur paketlemedir. Nakilleri yapılacak mobilyalar, teçhizat ve eşyalarınızın, kullanım alanlarına göre belirlenen bir takım ambalaj malzemeleriyle sarılarak nakliye amacıyla müsait hale getirilmeleri yüksek derecede lüzumludur.

Birinci sınıf ve eğitimli bir yardım ile sorunsuz bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşımacılık nedir? sualini çok sayıda insan sormakta ve bu kavramın sadece taşınma şeklinde düşünülmesi de kifayetsiz bir malumat olarak kabul edilmektedir. Ev taşıma programında hemen faaliyete başlamadan önce, makul bir taslak meydana getirilmelidir.

Kurumumuzun sahasında ihtisaslaşmış ve ayrıca deneyimli personeli yardımı ile, taşınmanın tüm zahmetinden kolayca uzak kalabilir ve herhangi bir problem yaşamadan taşınacağınız mekana geçiş yapabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri Sırasında Gerçekleştirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Taşıma programının düzgün bir biçimde yapılabilmesi adına taşınacak mekanda teftiş manasında olan ve organisazyonumuzun bedelsiz arz ettiği ekspertiz aşamasından yararlanmalısınız.

- Nakliye sigortası: Nakliyat sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliye süreçleri sırasında olası ve hesap edilmeyen durumlara ve olaylara karşı emniyet altına dahil eder.

- Söküm ve Montaj: Eşya ve yüklerinizin doğru şekilde sarımı, nakil aracına düzgün konumlandırılması ve zarar görmeden taşınması için demonte hizmetleri tarafımızdan yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi sökümleri yapılan mobilyalarınız, taşındıkları yerde sizin belirttiğiniz şekilde pozisyonlandırılarak tekrar ekibimizce monte edilir.

- Ambalaj seçimi ve Paketleme: Evlerinizde mevcut bulunan tüm materyaller ve diğer eşyalar için farklı paketleme gereçleri kullanılarak ambalajlama işlemleri yerine getirilmektedir.

- Taşıyıcı araca yükleme: Demonteleri ve de sarımları yapılan mobilya ve eşyalarınızın nakliyat esnasında sarsıntılara karşı muhafazaları, taşıma aracına tertipli yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır.

- Yerleştirme: İstenen adrese nakliyesi yapılan ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizin belirlediğiniz yerlerine yerleştirilir ve kullanılmaya hazır edilir.

- Eşya barındırma: Eşya depolama programı olan kurumumuzla temasa geçerek lüzumlu olan saklama sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve güvenli eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Kuruluşumuzca Evden eve nakliyat faaliyetlerinde bilhassa eşya emniyetliliği noktasına ayrıntılı olarak önem atfedilmektedir. Organize bir kuruluş anlayışının sağladığı mesleki bakış neticesinde, eşyalarınızın çalınması veya tahrip olması gibi hadiselerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında işletmemizin her ödeme gücüne müsait fiyatlandırma düzenlemesi neticesinde, her şahıs rahatlıkla söz konusu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin sıkıntısız bir biçimde ve emniyetli şartlar çerçevesinde nakledilmesi ve yerleştirilmesi için, kuruluşumumuza daima itimat edebilirsiniz.

» İzmir Evden Eve Nakliyat