Eşya Depolama

Menderes Eşya Depolama

Depolama, kuruluşumuzun organize ettiği güvenilir hizmet kapsamı programında yer almaktadır. Eşya depolama, herhangi bir malzemenin (örneğin makineler ve motorlu araçlar, iş yeri eşyaları, meskenlerinizde olan eşyalar, korumak zorunda olduğunuz fazla eşya ve malzemeler, sandıklar bunun gibi) muhafazalı depolarda ve hususi bölmelerde koruma altına alınması anlamındadır.

Kuruluşumuz, Menderes'te ev taşımacılığı ve ofis nakliyesi hizmetlerinin yanında, hizmet verdiği şahıs ve kurumların ihtiyaçları çevresinde elverişli maaliyetlerle belirli süreliğine depolama hizmetleri de sunmaktadır. 1 seneliğine ya da daha uzun süreli depolama taleplerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliye ücretsizdir.

Gün boyunca CCTV sistemiyle korunan depo binalarımız, her türlü afet durumlarına karşın da ayrıca güvencelidir.

Firmamız tarafından tespit edilen depolama maliyetleri, ciddi derecede makuldür. Planlamada belirlenen haricinde ekstra maliyetler tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm maliyet, önceden müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetlerinin esas alındığı depolama kapsamında, lüzumlu herşey kuruluşumuzca düşünülmüştür.

» İzmir Eşya Depolama

 

Menderes Kardeşler Taşımacılık Hakkında Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Tarık DOĞAN

  Menderes'te asansörlü nakliye yapan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Nakliyat şirketinin diğerlerine nispeten daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve evimin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmadan Şemseddin bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problemle karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar tahribat almadı. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Menderes'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülşen YÜCEL

  Bir öneri sonucunda Menderes Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşımacılık işletmesinden beklenilen şekilde vazifelerini yerine getirdiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir biçimde taşıma işlemini yaptılar ve arızasız bir halde ev taşıma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Azra İNCE

  Kardeşler Nakliyat'la dairemi Menderes'ten İzmir'e taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma hususunda ciddi bir kurum. Adeta kusursuz bir organizasyonları var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi güzel bir şekilde ambalajladılar. Özenli ve düzenli hizmet sundular. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.