asansörlü nakliyat

Menderes Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemi her insan adına ağır ve karmaşık bir ihtiyaç olsa da sektörel ve teknik altyapıdaki gelişimler sayesinde şimdiki yıllarda kayda değer biçimde basitleşmiş ve emniyetli duruma gelmiştir.

Asansörlü evden eve nakliyat veya iş yeri taşımacılığı, söz konusu taşıma şekillerinden bir tanesidir ve taşınma işlemini oldukça zahmetsizleştirmiştir. Taşınmaları külfetli ve büyük ev veya ofis eşyalarının, asansör vasıtasıyla sevk edilmesi, daha kısa sürede ve nispeten güvenli bir biçimde mümkün olmaktadır. Asansör kullanan nitelikli bir nakliyat organizasyonu yardımı ile farklı bir mevkiye yerleşmek evvelki devirlerdeki gibi yorucu olmayacak ve deyim yerindeyse problemsiz sona erdirilecektir.

Nakliyat süreçleri öncesi planlama yapılır. Taşınacak yük ve eşyaların tespit edilmesi ile beraber asansörün kullanımının gerekli olabileceği eşya ve yüklerin olması, transfer planlamasına asansör hizmeti de ilave edilir. Asansörlü nakliyat kullanımıyla birey kuvvetinin yetmeyeceği ağırlık ve büyüklükte olan malzemeler, kolayca taşınır. Asansörlü taşıma faaliyetleri, daha kısa zamanda bitirilebilir. İnsanların oldukça uzun sürede taşıyabildiği eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşıma işlemleri yardımıyla dakikalar içerisinde istenen mekanlarına taşınabilir.

Asansörlü evden eve nakliyat alanında kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kurumumuz, eşyalarınızın hasar görmeden nakledilebilmelerini sağlar.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Menderes Kardeşler Taşımacılık Hakkında Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Tarık DOĞAN

  Menderes'te asansörlü nakliye yapan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Nakliyat şirketinin diğerlerine nispeten daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve evimin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmadan Şemseddin bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problemle karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar tahribat almadı. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Menderes'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülşen YÜCEL

  Bir öneri sonucunda Menderes Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşımacılık işletmesinden beklenilen şekilde vazifelerini yerine getirdiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir biçimde taşıma işlemini yaptılar ve arızasız bir halde ev taşıma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Azra İNCE

  Kardeşler Nakliyat'la dairemi Menderes'ten İzmir'e taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma hususunda ciddi bir kurum. Adeta kusursuz bir organizasyonları var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi güzel bir şekilde ambalajladılar. Özenli ve düzenli hizmet sundular. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.