Menderes Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Menderes Kardeşler nakliyat

Eşya Taşıma kapsamında 1975'ten bu güne faaliyet gösterdiğimiz dönem içinde sayısız şahıs, firma ve de devlet kurumuna taşıma işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu alanda başlıca taşımacılık şirketleri içinde yer almaktadır.

Hizmet sunduğu şahıs ve kurumlara yüksek standartlarda ve güvenceli işlemler sunan Kardeşler Nakliyat, istikrarlı geçmişinde etkili referanslar sahibi olmuştur.

Kardeşler Nakliyat organizasyon özelllikleri, şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık alanında faydanıza sunduğu 4 adet 6 lastikli ve 5 tane 10 lastikli nakliye aracı, bölgesel asansörlü taşıma faaliyetlerinde opere ettiği 1 tane nakliye asansörü kamyonu, ev eşyası muhafaza hizmetleri doğrultusunda 1600 metrekare kapalı kısmı olan, güvenlikli deposu ve ayrıca nakledilecek her bir yük ve eşya grubuna elverişli belirlenmiş ambalaj gereçleri deposundan oluşmaktadır. Bununla birlikte şirketimizin, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların eşya taşıma gereksinimlerine sıkıntısız çözümler sunabilme hedefiyle görevlendirdiği, her biri kendi özel alanlarında eğitim sahibi ve tecrübeli eleman ekibi bulunmaktadır.

"Üstün Kalite, Eksiksiz Hizmet" savsözüyle, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşlara bir vaat veren firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarının hesaplı, yüksek standartlarda, güvenilir bir şekilde ve tam vaktinde sağlanmasını temel kalite politikası olacak şekilde içselleştirmiştir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Menderes Kardeşler Taşımacılık Hakkında Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Tarık DOĞAN

  Menderes'te asansörlü nakliye yapan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Nakliyat şirketinin diğerlerine nispeten daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve evimin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmadan Şemseddin bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problemle karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar tahribat almadı. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Menderes'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülşen YÜCEL

  Bir öneri sonucunda Menderes Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten bir taşımacılık işletmesinden beklenilen şekilde vazifelerini yerine getirdiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir biçimde taşıma işlemini yaptılar ve arızasız bir halde ev taşıma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Azra İNCE

  Kardeşler Nakliyat'la dairemi Menderes'ten İzmir'e taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma hususunda ciddi bir kurum. Adeta kusursuz bir organizasyonları var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi güzel bir şekilde ambalajladılar. Özenli ve düzenli hizmet sundular. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.